Сторінки
- Головна сторінка
- Інтерактивні вправи. 8 клас.
- Наочна математика в GeoGebra
- Робота в Plickers
- Підручники
- Ребуси
- Інтерактивні технології в освіті
- Участь у конкурсах
- Довідник з математики
- Довідник з інформатики
- Корисні посилання
- Чи потрібна математика?...
- Цікаві факти з математики та інформатики
- Засідання МО
- Нормативні документи
- Сторінка для батьків
- Конспекти уроків та виховних заходів (сертифікати)
- Самоосвіта (вебінари, тернінги, дистанційне навчання)
- Зворотній зв'язок
вівторок, 27 листопада 2018 р.
середа, 21 листопада 2018 р.
ВИКЛИКИ ІСТОРІЇ: РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ
21 листопада – п’ята річниця Революції Гідності. Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.
понеділок, 12 листопада 2018 р.
четвер, 18 жовтня 2018 р.
середа, 10 жовтня 2018 р.
Свято осені
Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами.
28 вересня 2018 в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. Цього року вона пройшла під гаслом «Барви осені». У виставці взяли участь учні 1-9 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів.
Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.
Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи.
вівторок, 2 жовтня 2018 р.
VIII професійна проща освітян у Зарваниці
29 вересня педагогічний колектив комунального закладу Байковецької ЗОШ І-ІІ ст. відвідав VIII професійну прощу освітян з нагоди Дня працівника освіти у Марійському духовному центрі Зарваниця. Привітав паломників та очолив Архиєрейську Божественну Літургію єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівький Теодор (Мартинюк).
середа, 26 вересня 2018 р.
День ЦЗ
З метою виховання почуття відповідальності за своє життя та життя товаришів у комунальному закладі Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. 26.09.2018 року відбулася навчальна евакуація та квест "Цивільний захист - це не жарти"
вівторок, 25 вересня 2018 р.
понеділок, 3 вересня 2018 р.
Свято першого дзвоника
У кожній школі є свої традиції, і наша школа не виключення. Традиційно третій рік поспіль учні, батьки та педагоги комунального закладу Байковецька ЗОШ І-ІІ ступенів беруть участь у прохальному Божественному молебні в церкві Преподобної Параскеви з нагоди початку нового навчального року. На закінчення Святої Літургії отець традиційно дав Благословення на добрий початок навчального року і провів мирування педагогів, учнів та всіх присутніх.
Право дати перший дзвоник було надано учню 9 класу Бутковському Назару та ученицям 1 класу Микитюк Діані та Стефурак Каріні.
середа, 30 травня 2018 р.
Свято останнього дзвоника
Надворі травень…
Наш щедрий травень…
Цей особливий неповторний час,
Коли дитинство з юністю у парі
Танцює з вами перший ніжний вальс.
Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у комунальному закладі Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Пульці О. З.. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у комунальному закладі Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Пульці О. З.. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.
Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: сільський голова Кулик А. Р., начальник відділу освіти Байковецької сільської ради Коршняк В. В.. Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.
І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали активним учням школи: дев’ятикласнику Савці Роману і першокласницям Макух Олександрі та Зінько Вікторії. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.
Завершилося свято піснеї «Благословіть» у виконанні учениць 9 класу Гуменної Марії та Данилець Мар’яни, в якій дівчати віддячили за щасливі роки у школі, подякували своїм батькам та однокласниками.
Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!
пʼятниця, 18 травня 2018 р.
пʼятниця, 11 травня 2018 р.
середа, 4 квітня 2018 р.
"День довкілля"
04.04.2018р. учні комунального закладу Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. долучилися до спільної акції в Байковецькій ОТГ "День довкілля".
середа, 21 березня 2018 р.
вівторок, 13 березня 2018 р.
пʼятниця, 2 лютого 2018 р.
Екскурсія в "Центр науки"
Науково-демонстраційний навчальний центр «Центр Науки» - це місце, де можна навчатись та розважатись водночас, пізнавати світ, спостерігати явища природи, побачити на практиці фізичні властивості речовин, експериментувати та досліджувати. Центр науки - це сукупність музею науки, наукових установок, міні-лабораторій хімії, фізики та біології, а також цікаві наукові шоу.
четвер, 1 лютого 2018 р.
«Етика і психологія сімейного життя» для учнів 8-9 класів
На базі Байковецької школи у рамках спільного
проекту відділу освіти та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Байковецької сільської ради «Етика і психологія сімейного життя» для учнів 8-9
класів було проведено заняття з теми «Психологія особистості». Жіночність. Мужність. Зітри
випадкові риси. Заняття з елементами тренінгу провела практичний психолог
Дяченко Зоряна Степанівна. Під час заняття учні переглянули
презентацію, практично визначили свій тип темпераменту.
вівторок, 30 січня 2018 р.
Благодійний ярмарок
26 січня 2018 р. на базі комунального закладу Байковецька ЗОШ І-ІІ ст.. о 13:30 відбувся солодкий ярмарок «Допоможи онкохворій дитині».
До акції були залучені не тільки учні школи, а й батьки та педагогічний колектив школи.
На благодійний ярмарок були запрошені представники Байковецької сільської ради, відділу освіти Байковецької сільської ради, Wood – Mizer«МОСТ Україна».
Всі зібрані кошти будуть перераховані на лікування Дмитра Гумницького, випускника НВК Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ. Хлопець разом з батьками проживає у с. Гаї Шевченківські. У січні 2018 р. сім'я дізналась про страшний діагноз – рак.
Педагогічний та учнівський колектив школи хочуть виголосити свою подяку всім тим, хто не лишився байдужим та прийняв участь у шкільному благодійному ярмарку. четвер, 18 січня 2018 р.
середа, 17 січня 2018 р.
понеділок, 15 січня 2018 р.
Відкрито новий вид п'ятикутників, що покривають площину
Пошук таких фігур вже сто років є однією з найцікавіших математичних задачУ світі математики сенсація. Відкрито новий вид п'ятикутників, які покривають площину без розривів і без перекриттів. Це всього 15-й вид таких п'ятикутників і перший, відкритий за останні 30 років, – передає Geektimes.Площина покривається трикутниками і чотирикутниками будь-якої форми, а от з п'ятикутниками все набагато складніше і цікавіше. Правильні п'ятикутники не можуть покрити площину, але деякі неправильні п'ятикутники можуть. Пошук таких фігур вже сто років є однією з найцікавіших математичних задач. Квест почався в 1918 році, коли математик Карл Рейнхард відкрив п'ять перших підходящих фігур.Довгий час вважалося, що Рейнхард розрахував всі можливі формули і більше таких п'ятикутників не існує, але в 1968 році математик Р.Б.Кершнер (RB Kershner) знайшов ще три, а Річард Джеймс (Richard James) в 1975 році довів їх число до дев'яти. У тому ж році 50-річна американська домогосподарка і любителька математики Марджорі Райс (Marjorie Rice) розробила власний метод нотації і протягом декількох років відкрила ще чотири п'ятикутника. Нарешті, в 1985 році Рольф Штайн довів число фігур до чотирнадцяти.П'ятикутники залишаються єдиною фігурою, відносно якої зберігається невизначеність і загадка. У 1963 році було доведено, що існує всього три види шестикутників, що покривають площину. Серед опуклих семи-, восьми- і так далі -кутників таких немає. А от з "Пентагоном" поки не все ясно до кінця.До сьогоднішнього дня було відомо всього 14 видів таких п'ятикутників. Вони зображені на ілюстрації. Формули для кожного з них наведені за посиланням.
Протягом 30 років ніхто не міг знайти нічого нового, і ось нарешті довгоочікуване відкриття! Його зробила група вчених з Вашингтонського університету: Кейсі Манн (Casey Mann), Дженніфер Маклауд (Jennifer McLoud) і Девід геть Деро (David Von Derau). Ось як виглядає маленький красень.
"Ми відкрили фігуру за допомогою комп'ютерного перебору великого, але обмеженої кількості варіантів, – каже Кейсі Манн. – Звичайно, ми дуже схвильовані і трохи здивовані, що вдалося відкрити новий вид п'ятикутника".Відкриття здається чисто абстрактним, але насправді воно може знайти практичне застосування. Наприклад, у виробництві обробної плитки.
Протягом 30 років ніхто не міг знайти нічого нового, і ось нарешті довгоочікуване відкриття! Його зробила група вчених з Вашингтонського університету: Кейсі Манн (Casey Mann), Дженніфер Маклауд (Jennifer McLoud) і Девід геть Деро (David Von Derau). Ось як виглядає маленький красень.
пʼятниця, 12 січня 2018 р.
четвер, 11 січня 2018 р.
Щоб розуміти математику достатньо контролювати свої емоції
Багато
хто з нас з дитинства впевнені, що математику їм «не приручити».
Ключем до
успішного розв'язання математичних задач можуть бути не додаткові заняття, а
вміння контролювати свої негативні емоції, які
заважають сконцентруватися на завданнях. Але, як вважають вчені, часто нерозуміння математичних принципів пов'язано не з «бездарністю», а
зі страхом перед цим непростим предметом і з невмінням
контролювати свої емоції.
Сканування головного мозку учасників, які
боялися математики, показало, що результати тестів залежать
від того, наскільки активуються ділянки головного мозку, відповідальні за
регулювання негативних
емоцій і концентрацію. Чим активнішими були ці
області мозку, тим успішніше волонтер справлявся з тестом.
Наприклад, учасники, у яких ці відділи
майже не активувалися, здали тест на 68%. Студенти, у яких ці області працювали
інтенсивно, отримали 83%, що порівнянно з результатами тих, у кого немає страху
перед математикою (88%).
Для того, щоб підвищити успішність з математики, класні уроки повинні включати вправи, які
допомагають студентам не бояться цього предмета, вважають дослідники, адже
багато з них мають достатньо знань, щоб успішно справлятися із завданнями.
вівторок, 9 січня 2018 р.
Відкрите нове найбільше просте число
Воно
дорівнює 274207281 - 1 і містить 22338618 цифр.Американський професор Кертіс Купер з
Центрального університету Міссурі відкрив нове найбільшу відоме науці просте
число. Воно дорівнює 274207281 - 1 і містить 22338618 цифр, передає New Scientist.
Як відомо, просте число - це натуральне число, які має рівно два дільника - одиницю і саме себе.
Відкриття нового числа відбулося завдяки проекту
Як відомо, просте число - це натуральне число, які має рівно два дільника - одиницю і саме себе. Відкриття нового числа відбулося завдяки проекту GIMPS (Great Internet Mersenne Prime Search), який використовує комп'ютери користувачів Мережі.
Алгоритм виявлення подібних чисел базується на їх пошуку у формі чисел Марена Мерсенна, які мають вигляд Алгоритм виявлення подібних чисел базується на їх пошуку у формі чисел Марена Мерсенна, які мають вигляд 2p - 1, де p також є простим числом.
За допомогою цього алгоритму і були знайдені 15 останніх і найбільших простих чисел.
Пошук таких чисел має і практичне значення. Приміром, не так давно
За допомогою цього алгоритму і були знайдені 15 останніх і найбільших простих чисел. Пошук таких чисел має і практичне значення. Приміром, не так давно GIMPS допоміг виявити помилку в процесорах Intel Skylake, що працюють при високому завантаженні.
Примітно, що останній раз найбільше просте число також відкрив Купер в 2013 році - воно виявилося рівним 257885161 - 1 і містило більше 17000000 цифр. Тоді за це відкриття математик отримав три тисячі доларів.
На даний момент наука знає про 49 простих числах Мерсенна.
Примітно, що останній раз найбільше просте число також відкрив Купер в 2013 році - воно виявилося рівним 257885161 - 1 і містило більше 17000000 цифр. Тоді за це відкриття математик отримав три тисячі доларів. На даний момент наука знає про 49 простих числах Мерсенна. Загальна ж кількість простих чисел - нескінченна.
Як відомо, просте число - це натуральне число, які має рівно два дільника - одиницю і саме себе.
Відкриття нового числа відбулося завдяки проекту
Як відомо, просте число - це натуральне число, які має рівно два дільника - одиницю і саме себе. Відкриття нового числа відбулося завдяки проекту GIMPS (Great Internet Mersenne Prime Search), який використовує комп'ютери користувачів Мережі.
Алгоритм виявлення подібних чисел базується на їх пошуку у формі чисел Марена Мерсенна, які мають вигляд Алгоритм виявлення подібних чисел базується на їх пошуку у формі чисел Марена Мерсенна, які мають вигляд 2p - 1, де p також є простим числом.
За допомогою цього алгоритму і були знайдені 15 останніх і найбільших простих чисел.
Пошук таких чисел має і практичне значення. Приміром, не так давно
За допомогою цього алгоритму і були знайдені 15 останніх і найбільших простих чисел. Пошук таких чисел має і практичне значення. Приміром, не так давно GIMPS допоміг виявити помилку в процесорах Intel Skylake, що працюють при високому завантаженні.
Примітно, що останній раз найбільше просте число також відкрив Купер в 2013 році - воно виявилося рівним 257885161 - 1 і містило більше 17000000 цифр. Тоді за це відкриття математик отримав три тисячі доларів.
На даний момент наука знає про 49 простих числах Мерсенна.
Примітно, що останній раз найбільше просте число також відкрив Купер в 2013 році - воно виявилося рівним 257885161 - 1 і містило більше 17000000 цифр. Тоді за це відкриття математик отримав три тисячі доларів. На даний момент наука знає про 49 простих числах Мерсенна. Загальна ж кількість простих чисел - нескінченна.
середа, 3 січня 2018 р.
Семінар-тренінг "Інтерактивна дошка: технології використання"
27 грудня 2017 року для вчителів комунального закладу Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. був проведений семінар-тренінг "Інтерактивна дошка: технології використання" методистом ТКМЦНОІМ Тетяною Степанівною Нападій з практичного використання та можливостей програм: Easy Interactive Tools Ver.3.06, Open-Sankore та Padlet.
вівторок, 2 січня 2018 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)